Ares registr firemAdministrativní registr ekonomických subjektů je informační systém, který umožňuje vyhledávání nad ekonomickými subjekty registrovanými v České republice. Zprostředkovává zobrazení údajů vedených v jednotlivých registrech státní správy, ze kterých čerpá data (tzv. zdrojové registry). Ekonomické subjekty, které z jakéhokoli důvodu nemají uvedené IČ a nelze je jednoznačně identifikovat, nemusí být zobrazené (nalezené). Vzhledem ke skutečnosti, že se v poslední době vyskytly žádosti o registraci v IS ARES.cz, zdůrazňujeme, že v IS ARES se NELZE registrovat přímo. Je nutné postupovat ve shodě s příslušnými zákony a registrovat se nebo registrační údaje opravovat přímo na registračních místech příslušných orgánů veřejné správy.

Ares registr firem – co to vlastně je?

Ares registr firem a dalších ekonomických subjektů je informační systém ministerstva financí České republiky, který shromažďuje informace o společnostech v České republice působících a dále je pak publikuje v souhrnné podobě tak, aby byly dostupné každému, kdo je vyhledává. Registr ekonomický subjektů ares (nejčastěji vyhledávaný pod nelogickou zkratkou ares ekonom subjekty registr ) tak poskytuje komplexní souhrn informací o podnikatelích a dalších ekonomických subjektech. Z tohoto se dá dovodit, že ares ekonomické subjekty jsou všechny subjekty, které se vyskytují v jakékoli centrální evidenci vedené státními orgány. Klíčovým je pro systém ares obchodní rejstřík, ze kterého získává naprostou většinu zásadních informací.

Servis24 přihlášení na účet vám zajistí přístup k vaším penězům. Portál Justice.cz poskytuje online služby v oblasti elektronického a internetového soudnictví.ARES ekonomické subjekty

Registr ekonomických subjektů ares tak poskytuje kompletní informace o podnikatelích a to především IČ, DIČ, dále potom informace týkající se živností a zapracovává i údaje z Českého statistického úřadu. Pro lepší představu uvedeme příklad; akciová společnost FIRMUS a.s. je společností pro kterou není problém založení s.r.o. na míru či prodej ready made společností. Jako taková je řádně zapsaná v obchodním rejstříku, je plátcem DPH a kromě výše uvedeného vám poskytne třeba i virtuální sídlo. Všechny tyto údaje se dají vyčíst díky tomu, že existuje administrativní registr ekonomických subjektů mfcr ares.

Administrativní registr nebo rejstřík ekonomických subjektů – ARES

Ares registr firem je skvělý statistický nástroj, který Vám usnadní zbytečné hledání v několika evidencích najednou. Pro jeho nalezení na internetu stačí opravdu málo – zadat do jakéhokoli vyhledavače klíčové slovní spojení; „ares ekonom subjekty registr „ a budete automaticky přesměrováni. V informačním systému ares ekonomické subjekty naleznete dle jejich IČ, firmy, tedy názvu, adresy a mnoha dalších kritérií. Většina z nás zatím hledá v obchodním rejstříku, ale z výše uvedeného plyne, že systém ares obchodní rejstřík v mnoha věcech předčí – vyhledává se v něm stejně snadno a údaje jsou stejně aktuální. Avšak řada z nás zná jistě velmi dobře situaci, kdy najde nějaký subjekt v obchodním rejstříku a pak nás až napadne se ještě podívat na živnostenská oprávnění, která má tento potencionální obchodní partner zapsaná. A už si otevíráme nové okno. Kdybychom rovnou použili registr ekonomických subjektů ares, tento administrativní registr ekonomických subjektů mfcr ares, měli bychom ihned informace před sebou bez dalšího namáhavého hledání.


Reklama:


Půjčky pro podnikatele

Rychlé on-line půjčky pro podnikatele ihned na účet.

Vema

Podnikové a informační systémy pro efektivní řízení firmy.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!